Wydaj katalog Ćmielowa!

Jedną z niedogodności, na które napotykają się osoby zainteresowane dizajnem, jest brak rzetelnych opracowań na temat starej porcelany, zwłaszcza ćmielowskiej.

We współpracy z Urszulą Zalewską – miłośniczką i kolekcjonerką porcelany ćmielowskiej, a także moderatorką facebookowej grupy jej poświęconej („Grupa Porcelana Ćmielów”), pracujemy nad katalogiem, który posłuży jako przewodnik po fasonach każdej zainteresowanej tematem osobie. Wydamy go w zeszytowej formie, aby łatwiej było schować egzemplarz do kieszeni lub torebki i korzystać z niego podczas buszowania na targach i jarmarkach.

Pomóż wydać pierwszy od prawie 100 lat katalog porcelany ćmielowskiej!

Wspieraj Autora na Patronite

Mecenasi Fundacji

Fundacja Leroy Merlin
Partner strategiczny wystaw stacjonarnych Dizajn na wynos. Fundacja Leroy Merlin rozwija społeczną odpowiedzialność biznesu między innymi poprzez wsparcie działań kulturalnych. *Darowizny rzeczowe, wsparcie wolontariuszy.
Brintons Agnella
Fabryka dywanów z Białegostoku. Posiada ponad 10 000 wzorów dywanów w tym nagradzane kolekcje polskich projektantów. * Darowizna autorskich dywanów do kolekcji fundacji.
Forbo Flooring Systems
Szwajcarski producent i dystrybutor wykładzin przeznaczonych dla przestrzeni publicznych w tym kolekcje światowych projektantów. *Darowizny wykładzin do scenografii wystaw.
Modus Design
Studio porcelany założone przez artystę Marka Cecułę, wykładowcę światowych uczelni projektowych. *Darowizna obiektów do kolekcji fundacji.
ILUM Lighting
Polska marka uważnie zaprojektowanych rozwiązań oświetleniowych w przestrzeniach publicznych i prywatnych. *Darowizna opraw Juicy do scenografii wystaw.
Agnieszka Pikus
Projektantka wzornictwa, pracująca dla wiodących krajowych marek meblowych i wyposażenia wnętrz. *Udostępniła autorski egzemplarz krzesła na wystawę Blisko
Marlena Norowska
Projektantka wzornictwa, dyplomantka Wydziału Wzornictwa Uniwersytetu Warszawskiego. *Przekazała urny Obwara na wystawę Blisko.
Optoma
Wiodąca globalna marka urządzeń i rozwiązań multimedialnych. *Udostępniła projektory ultra krótkiej projekcji do scenografii wystaw.