Współpraca

Lubimy ludzi i lubimy działać.

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły współpracy w obszarze, który Ciebie interesuje.

f.bo@fundacjabochinskich.org

Na czym może polegać współpraca?

Dla firm:

  • Doradzamy firmom, które tego potrzebują. W ramach metodologii Design Starter, którą opracowała Beata Bochińska, wspieramy firmy w kreowaniu nowych produktów. Zależy nam na tym, by z łatwością zdobyły uznanie klientów. Nasza wiedza i doświadczenie w łączeniu talentów projektowych z konkretnymi, biznesowymi potrzebami firm umożliwiają nam wprowadzanie skutecznych strategii zarządzania designem. Prognozujemy spersonalizowane i dopasowane trendy stylistyczne, by klienci czuli, że dbamy o świeżość oferty, ale również szanujemy ich gusta.
  • Kluczowym celem Design Startera jest zminimalizowanie ryzyka dla firm na wczesnych etapach projektowania, tak by produkty ostatecznie były chętnie kupowane, a koszty wdrożenia uzasadnione.
  • Decydując się na współpracę z nami w ramach programu Design Starter, nie tylko inwestujesz w sukces swojego przedsiębiorstwa i podniesienie jego wartości, ale również przyczyniasz się do rozwoju projektów o znaczeniu społecznym, ponieważ przychody z naszej współpracy w całości przeznaczamy na naszą działalność statutową.
  • A może wolontariat pracowniczy? Jeśli Twoja firma chce zaangażować się z pracownikami w wolontariat lub przekazać rzeczowe wsparcie w tworzeniu nowych wystaw dizajnu, lub w innych projektach, które realizujemy, będziemy wdzięczni za takie partnerstwo i odwdzięczymy się promocją.
  • Zostań mecenasem. W ramach naszej misji promujemy i rozwijamy młode talenty. Jeśli Twoja firma ma ochotę zostać mecenasem i wesprzeć karierę zawodową młodych i kreatywnych, to nie ma lepszej okazji, zrób to w ramach naszego projektu Masz Talent!

Dla instytucji i organizacji lub firm:

  • Jeśli Twoja instytucja lub firma chce rozwijać kreatywność swoich odbiorców, lub pracowników, zgłoś się do nas. Mamy doświadczenie w organizacji festiwali, warsztatów, wystaw i innych angażujących działań. Możemy rozpocząć współpracę w każdym mieście.

Dla entuzjastów dizajnu:

  • Jeśli jesteś studentką lub studentem zapraszamy na praktyki, włącz się we współtworzenie wyjątkowych i społecznie użytecznych projektów, które realizujemy. Wybranych praktykantów obejmujemy programem mentoringowym Masz Talent!
  • Jeśli jesteś miłośniczką lub miłośnikiem dobrego dizajnu, i masz czas, zostań wolontariuszką lub wolontariuszem. W naszym studio zawsze coś się dzieje, czekamy na Ciebie.